Welcome to RIF

R.I.F-02 heb online

Be the first to review this product

Availability: In stock

$1.00

Quick Overview

!חברים יקרים

אנו שמחים להודיע לכם כי ב- 18.02.11יופיע במכירה גיליון №2 של המגזין הבינלאומי על נשק קר «R.I.F..»R.I.F-02 heb online

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

* Required Fields

$1.00

Details

!חברים יקרים

אנו שמחים להודיע לכם כי ב- 18.02.11יופיע במכירה גיליון №2 של המגזין הבינלאומי על נשק קר «R.I.F..בגיליון הזה :

דבר העורך:


תערוכה ICKG-2011ב-11 בדצמבר 2010 בעין המפרץ הסמוכה לעכו, התקיימה תערוכת נשק קר ICKG חורף 2010.

בתערוכה השתתפו, חברי הגילדה ליצרני נשק קר בעבודת יד (ICKG) וחברי העמותה הישראלית לאספני נשק קר - א.נ.ק.ה. (היסטורי ואתנולוגי), אספנים פרטיים וסוחרי חברות הסכינים...

חדשות עולם נשק קר

גיא רפאלי על Warrior Spydercoלרגל השקת Warrior Spyderco חשבנו כי הגיעה העת לראיין את מי שעיצב את הסכין הפופולארית בקרב סכיני הלחימה כך הגענו לגיא רפאלי. הסכין מיוצרת ביפן, הנדן הוא של Spec-ops עיצבנו אותו שיתאים לציוד הצבאי האמריקאי, זה אותו יצרן שעושה את הנדן לסכינים של- Chris reeve, הוספנו פאוץ' גדול לפנים שיכול להכיל את המולטי-טול ועוד אביזרים נחוצים שרוצים לשאתם כגון מחסנית ציוד השרדות וכו'.

הספאן צבי קורץ
האוספים שיש לאנשים בארץ הם ברמה בינלאומית. מעט מאוד אנשים נחשפים אליהם והם לא זוכים להכרה בינלאומית, אך בנקל ניתן להשוויץ בהם. אני מגיע לאוספים פרטיים נדירים ויפים שלא יודעים עליהם. אני חושב שסוחרים מכל העולם יודעים שיש אוספים רציניים בארץ. ייתכן שהמגזין שלכם יכול להיות פלטפורמה רצינית לפרסם את האוספים.

כמו שאתה רואה, חדר האוסף צפוף ומלא. אפשר לפתוח מוזיאון מהאוסף שלי. החלום הקרוב הוא, כשאצא לפנסיה, לכתוב ספר על האוסף שלי ולפרסם אותו. המטרה לתעד את הפריטים, להנציח את הסיפור שלהם, לתת מימד של הערך האמיתי שלהם כדי שערכם ישמר. אחרת אף אחד לא יצליח להעריך את ערכם הנכון...

  ? סכינים חיל אוויר – אמת או אגדה 
השאלה הנצחית שתמיד נשאלת בידי ההדיוטות היא: "למה טייס צריך סכין?"

ובכן, יש לכך תשובה טובה מאד - צורך בסיסי להשרדות. התסריט האפשרי (ולצערנו חווינו אותו לא מעט) הוא התרסקות המטוס מכל סיבה שהיא. הטייס חייב למלט את עצמו ולצורך זה הוא מצויד במגוון כלים שרובם תוכנן באופן מיוחד להיות קומפקטיים ככל הניתן ולאפשר לו קודם כל להשאר בחיים ולאחר מכן לקיים את עצמו עד הגעת החילוץ. הכלי היסודי הוא כמובן המצנח. אבל מה יעשה הטייס שצניחתו היא לעולם לא מתוכננת וחפוזה? אם רצה הגורל ונחת על צמרת עץ או קווי מתח חשמלי? המצנח קשור ומחובר אליו ברתמה ובמיתרי ניילון דקים וחזקים. הטייס חייב להשתחרר מהמצנח כמה שיותר מהר ולא תמיד ניתן לשחרר את הרתמה. אז יש לחתוך אותה או את המיתרים. בדיוק לשם כך מציידים אותו בסכין.

ניסוייםמחשבה על כך שיש לערוך ניסויים לסכינים מדגם עירוני עלתה מזמן, ובשנה מנוכחית אנו יישמנו אותה.

סכינים לשימוש עירוני כך הרבה חברות מציגים את הדגמים של סכינים מתקפלות אשר נועדו להקל במידה כזו או אחרת על החיים, ולבצע עבודות קטנות עבוד תושבים עירוניים ולא רק עבורם. בהתאם לכך אנו לאחר שהחלטנו איזה משימות ניתן להטיל על הסכין, בחרנו ארבעה דגמים והתחלנו להתכונן לניסויים פשוטים.

דוד דרום:דוד דרום: כך הכל החל אצלי.

כבר בתחילת הדרך הבנתי כי בכדי להציג את צורת האומנות הייחודית הזו במלואה, יהיה עלי לספק הארה לחייהם האישיים של האומנים, כמו גם להביא את מחשבותיהם ורגשותיהם לגביי אומנותם – ולצקת מנשמתם באובייקטים מפלדה שהם מייצרים. מלאכה זו הושגה רק בזכות שיתוף הפעולה המלא והנלהב של כל המעורבים ואלה מוצגים בספר בתוך הביוגרפיות שלהם החתומות באמירות אישיות ובתיאורים נרחבים ומפורטים של פריטי אומנותם המוצגים בספר.

אלכסנדר ברמין:

גחמותיה של חריטה
הכרתי מספר אומנים. ביקרתי אותם, ראיתי איך הם עובדים. קשה כמובן לראות את העבודות מנקודת מבט מקצועית. אין מספיק ידע כמובן, רואים שהחברה מתאמצים אך הרמה לא גבוהה. אדם רגיל יכול לראות את החריתה כזו ולהתפעל, אבל אני מביט ומיד שם לב לפגמים... אנו נפגשים מדי פעם, אני עוזר, מסביר. הייתה מחשבה לארגן חדר עבודה בבית, אבל זה מורכב, אבק, נסורת, רעש. חוץ מזה עבודת החריטה בדרך כלל לפי הזמנה וספק עם נקבל הזמנות בכזו רמה.

תערוכת "CIC" מילנו-2010לתערוכה הראשונה במילאנו הגעתי יותר כמבקר, כי באותו הרגע, עדיין לא הייתי חבר בגילדה. אבל עכשיו, התחושה שונה - גם בהבנה של מה שקורה, וגם בעבודות ובפרויקטים, בהכרות עם אנשים חדשים וקידום של השם שלך, בהתקדמות מהבחינת המקצועית. האווירה היא כבר אחרת, אני מרגיש טוב, קל ושייך בתערוכה זו. למשל, פניות אלי בבקשת עזרה מאותם אספנים רוסים או אורחים אחרים, להתמצא בתערוכה עצמה, או בתחום נשקי אספנים - זה כבר אומר משהו, כך אני חושב.

!שימו לב

אפשר לעשות מנויים למגזין מכל גיליון.

להזמנות

www.rifmagazine.com

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.